„Kad malo bolje razmislim“

Rezultati konkursa „Kad malo bolje razmislim“

LIKOVNI RAD/FOTOGRAFIJA/PLAKAT

Mlađi uzrast

1. mesto:
Anastasija Petrić 5/1
O.Š. „Mile Dubljević“, Lajkovac
Broj bodova: 14,17

2. mesto:
Anđela Trifunović 6/1
O.Š. „Mile Dubljević“, Lajkovac
Broj bodova:14

3. mesto:
Miloš Petković 6/1
O.Š. „Mile Dubljević“, Lajkovac
Broj bodova: 13,33

Srednji uzrast

1. mesto:
Branislava Iličić 8/1
O.Š. Mile Dubljević, Lajkovac
Broj bodova: 13.83

2. mesto:
Petar Šljukić 2/5
Pravno birotehnička škola „Dimitrije Davidović“, Zemun
Broj bodova: 12,33

3. mesto:
Jovan Jovanović 8/1
OŠ „Mile Dubljević“, Lajkovac
Broj bodova: 11,5

Posebna nagrada

1. mesto:
Mladen Lukić, 4/2
Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Broj bodova: 15

2. mesto:
Anita Pilić 4
Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Broj bodova: 14,83

3. mesto:
Kristina Kovačević 4/2
Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Broj bodova: 14,33

3. mesto:
Tamara Kovačević 2/3
Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Broj bodova: 14,33

LITERARNI RAD

Mlađi uzrast

1. mesto:
Iva Jovanović 6/4
OŠ Jovan Cvijić, Smederevo
Broj bodova: 15

1. mesto:
Minja Savić 6/4
OŠ Jovan Cvijić, Smederevo
Broj bodova: 15

2. mesto:
Aleksa Gudelj 6. razred
O.Š. „Čaki Lajoš“, Bačka Topola
Broj bodova:14,16

2. mesto:
Milovan Knežević 6. razred
O.Š. „Čaki Lajoš“, Bačka Topola
Broj bodova:14,16

3. mesto:
Iva Jeremić 6. razred
O.Š. „Jovan Cvijić“, Smederevo
broj bodova 14


Srednji uzrast

1. mesto
Stefana Stojković 4/1
Medicinska škola “Dr. Izabel Emsli Haton”, Vranje
Broj bodova: 14,33

2. mesto
Ljiljana Pavlović 4. razred
Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola “Despot Đurađ”, Smederevo
Broj bodova: 13,83

3. mesto
Lazar Nikolić
Gimnazija „Sveti Sava“, Beograd
(Učenički dom Petar Drapšin)
Broj bodova 13,66

3. mesto
Sabrina Vojinović 7/1
O.Š. “Branko Perić”, Rudna Glava
Broj bodova: 13,66

3. mesto
Sanja Savić 4/2
Ekonomska škola „Nada Dimić“, Zemun
Broj bodova: 13,66
Studenti


Studenti

1. mesto:
Nenad Obradović
Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
Broj bodova 14,66

2. mesto:
Katarina Jevremović
Ekonomski fakultet Univerziteta u Nišu
Broj bodova: 12,66

3. mesto:
Nemanja Jovanović
Ekonomski fakultet Univerziteta u Nišu
Broj bodova: 12,16

 

KRATKI FILM

Mlađi uzrast

1. mesto:
O.Š. “Radovan Kovačević“, Lece
Broj bodova: 14.83
Učesnici: Milica Milošević, Teodora Marković, Nikoleta Crnobrnja,
Anđela Milosavljević, Milica Šuković, Andrija Milosavljević, Milan Milošević

2. mesto:
O.Š. „Dimitrije Todorović Kaplar“, Knjaževac
Broj bodova: 10,33
Učesnici: Ivana Džonić, Ljubiša Nikolić, Nataša Jovanović, Milica Džonić

3. mesto:
O.Š. „Ljupče Nikolić“, Aleksinac
Broj bodova: 9.5
Učesnici: Marta Živojinović, Isidora Maljenović, Andrija Petković

Srednji

1. mesto:
Škola primenjenih umetnosti, Šabac (3. razred)
Broj bodova: 14.83
Učesnici: Anđelka Radovanović, Miljana Ćirić, Radosav Milićević,
Aleksandar Marković, Aleksandar Popović Branislav Pavlović

2. mesto:
Aleksandar Radovanović
Tehnička škola GSP
Broj bodova: 12,5

3. mesto:
Hemijsko-prehrambeno-tehnološka škola, Beograd
Broj bodova: 11.83
Učesnici: Kristina Garić, Mihaela Gnjidić, Marko Šikanić. Nikola
Ivanović, Jelena Jarić. Nemanja Mitrović, Ilija Sibinović.

PRIPREMA ČASA

1. mesto:
Vukašin B. Vasić
Ekonomska škola „Nada Dimić“, Zemun
br. bodova: 20

2. mesto:
Tanja Tomić
O.Š. “Miša Stanojlović”, Svileuva, Koceljeva
broj bodova: 19,66

3. mesto:
Nataša Vasić
O.Š. „Zmaj Jova Jovanović“, Beograd
Broj bodova: 18,67