REZULTATI KONKURSA „UHVATI PRAVI SMER, KAŽI DA NIJE FER!“

Golubac – Izbori za odbornike
20/06/2012
Gornji Milanovac – Izbori za odbornike
20/06/2012

REZULTATI KONKURSA „UHVATI PRAVI SMER, KAŽI DA NIJE FER!“

print

Konkursna komisija za sprovođenje konkursa za učenike osnovnih i srednjih škola i studente fakulteta u Republici Srbiji na temu „Uhvati pravi smer, kaži da nije fer“, u sastavu: Nebojša Tasić (Agencija za borbu protiv korupcije), Jasna Jakovljević (Ministarstvo prosvete i nauke) i Jelena Knežević (Ministarstvo omladine i sporta), nakon bodovanja pristiglih radova, proglasila je najbolje radove:

Zapisnik Konkursne komisije – 1. decembar

Odluka o izmeni odluke – 6. decembar

Literarni rad

mlađi uzrast (od I do VI razreda osnovne škole):

– Natalija Elezović IV3, OŠ „Branko Radičević“, Smederevo, 1. mesto (13.43)

– Ivana Kanurić V3, OŠ „Avram Mrazović“, Sombor, 2. mesto (12.43 bodova)

– Milica Jevremović, VI razred, OŠ „Desanka Maksimović“, Beograd, 3. mesto (11.65 bodova)

srednji uzrast (od VII razreda osnovne škole do IV godine srednje škole):

– Marija Vasić VIII1, OŠ „Ljupče Španac“, Bela Palanka, 1. mesto (11.83 bodova)

– Bojana Samardžija VIII2, OŠ „Veljko Dugošević“, Beograd, 2. mesto (11.45 bodova)

– Dina Jovanović III1, Gimnazija, Mladenovac, 3. mesto, (11.4 bodova)

studenti

– Dijana Ljubanović, student Fakulteta političkih nauka, Beograd, 1. mesto (10.76 bodova)

– Nikola Lakić, student Fakulteta političkih nauka, Beograd, 1. mesto (10.76 bodova)

– Marko Mladenović, student Fakulteta političkih nauka, Beograd, 2. mesto (10.4 bodova)

– Borivoje Stojanović, student Pravnog fakulteta, Niš, 3. mesto (10.56 odova)

Likovni rad

mlađi uzrast (od I do VI razreda osnovne škole):

– Maša Stojanović, OŠ „Đura Jakišić“, Zaječar, 1. mesto (21,16 bodova)
– Jovana Kostadinović, II3, OŠ „Stefan Nemanja“, Niš , 1. mesto (21.16 bodova)
– Andrijana Micić, V1, OŠ „Sveti Sava“, Sušica, Badovac, 2. mesto (21.13 bodova)
– Mihaela Varenji, V3, OŠ „Nikola Tesla“, Novi Banovci, 3. mesto (20,4 bodova)

srednji uzrast (od VII razreda osnovne škole do IV godine srednje škole):

– Smiljana Gavrilović, II2, Ekonomsko-trgovinska škola „Knjaz Miloš“, Gornji Milanovac, 1. mesto (16.3 bodova)
– Slađana Vlatković, VIII3, OŠ „Nikola Vukićević“, Sombor, 2. mesto (16.1 bodova)
– Andrijana Živojinović, VIII2, OŠ „Mile Dubijević“, Lajkovac, 3. mesto (15.96 bodova)

Amaterska fotografija/ kratki film / kampanja

mlađi uzrast (od I do VI razreda osnovne škole):

– Iva Milošević, Dina Gagić i Hristina Kocić, III2, OŠ „Ljupče Nikolić“, Aleksinac, 1. mesto (15,6 bodova)

– Tamara Tepić, VI3, OŠ „Miloš Crnjanski“, Žabalj, 2. mesto (15.1 bodova)

– Andrijana Pavlović, Aleksandar Gazikalović. Pavle Gavrilović. Vojislav Grbić, Dragana Grahovac, Đorđe Stević. Uroš Lekić. Mihailo Rakić, Marija Nešković, Milan Jaćimovski, Adem Mujčinović, IV3, OŠ „Đura Daničić“, Beograd, 3. mesto (14.9)

srednji uzrast (od 7. razreda osnovne škole do 4. godine srednje škole):

– Lazar Mijailović, Jelena Golubović, Nikola Đurić, Tamara Marković, Ekonomsko-trgovinska škola, Sopot, 1. mesto (15,1 bodova)

– Odeljenje VII1 i Jovana Zdravković, OŠ „Stanimir Veljković – Zele“, Bojnik, 1. mesto (15.1 bodova)

– Nikola Cvetković, Filip Marković, Andrija Radičković, Vanja Tasevski i Aleksa Krstić, VIII razred, OŠ „Čegar“, Niš, 2. mesto (13.83 bodova)

– Odeljenje VII3, OŠ „Đura Jakšić“, Zaječar, 3. mesto (13.7 bodova)

– Nemanja Pejović, Lana Živanov, Nemanja Radomirović, Marina Kazan, Vladana Arsić, Zorana Brkljač, Nataša Šumić, Slavica Momčilov, III6, Školski centar „Nikola Tesla“, Vršac, 3. mesto (13.7 bodova)

Slogan

mlađi uzrast (od 1. do 6. razreda osnovne škole):

– Uroš Vojnović V3, OŠ „Avram Mrazović“, Sombor, 1. mesto (16, 4 bodova)
– Viktor Lučić V2, OŠ „Avram Mrazović“,Sombor, 2. mesto (15,41 bodova)
– Stefan Galić V2, OŠ „Avram Mrazović“,Sombor, 3. mesto (14.81 bodova)

srednji uzrast (od 7. razreda osnovne škole do 4. godine srednje škole):

– Tijana Petrović, VII2, OŠ „M.Č. Čajka“, Trstenik, 1. mesto (16.4 bodova)

– Jovan Bobić II1, Poljoprivredna škola, Bačka Topola, 2. mesto (16.2 bodova)

– Marijana Vučković VII3, OŠ „Avram Mrazović“, Sombor, 3. mesto (16.05 bodova)

studenti
– Biljana Marković, Predejane, 2. godina, Pravni fakultet Niš, 1. mesto (16,88 bodova)

– Miloš Damjanović, Kosovska Mitrovica, Filozofski fakultet, 2. mesto (16.73 bodova)
– Marko Milošević, Elektronski fakultet, Niš, 3. mesto (14.38 bodova)

Posebne nagrade:

za fotografiju: Iva Pavlović, 1998. godište, OŠ „Avram Mrazović“, Sombor

za animaciju: Stefan Gašić, II2, Hemijsko-medicinska škola, Vršac

za video kampanju: VI1iVI2, OŠ „Drinka Pavlović“, Beograd

za plakat: Vladimir Miljković III2, Škola za umetničke zanate, Šabac

za etičku poruku: Jovana Jovanović, Jelena Kecman, Nevena Maksimović i Nemanja Đokić, Medicinska škola, Zvezdara, Beograd

Specijalna nagrada:

– Milica Đurić, predškolski uzrast, Novi Sad

(Napomena: Komisija za sprovođenje Konkursa donela je, na vanrednom sastanku od 6. decembra, Odluku o izmeni odluke o izboru najboljeg rada koja je objavljena u okviru Zapisnika o radu Komisije od 1. decembra 2011. godine. Tekst ove odluke nalazi se na vrhu strane)