РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА „УХВАТИ ПРАВИ СМЕР, КАЖИ ДА НИЈЕ ФЕР!“

Голубац – Избори за одборнике
20/06/2012
Горњи Милановац – Избори за одборнике
20/06/2012

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА „УХВАТИ ПРАВИ СМЕР, КАЖИ ДА НИЈЕ ФЕР!“

print

Конкурсна комисија за спровођење конкурса за ученике основних и средњих школа и студенте факултета у Републици Србији на тему „Ухвати прави смер, кажи да није фер“, у саставу: Небојша Тасић (Агенција за борбу против корупције), Јасна Јаковљевић (Министарство просвете и науке) и Јелена Кнежевић (Министарство омладине и спорта), након бодовања пристиглих радова, прогласила је најбоље радове:

Записник Конкурсне комисије – 1. децембар

Одлука о измени одлуке – 6. децембар

Литерарни рад

млађи узраст (од I до VI разреда основне школе):

– Натaлија Елезовић IV3, ОШ „Бранко Радичевић“, Смедерево, 1. место (13.43)

– Ивана Канурић V3, ОШ „Аврам Мразовић“, Сомбор, 2. место (12.43 бодова)

– Милица Јевремовић, VI разред, ОШ „Десанка Максимовић“, Београд, 3. место (11.65 бодова)

средњи узраст (од VII разреда основне школе до IV године средње школе):

– Марија Васић VIII1, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, 1. место (11.83 бодова)

– Бојана Самарџија VIII2, ОШ „Вељко Дугошевић“, Београд, 2. место (11.45 бодова)

– Дина Јовановић III1, Гимназија, Младеновац, 3. место, (11.4 бодова)

студенти

– Дијана Љубановић, студент Факултета политичких наука, Београд, 1. место (10.76 бодова)

– Никола Лакић, студент Факултета политичких наука, Београд, 1. место (10.76 бодова)

– Марко Младеновић, студент Факултета политичких наука, Београд, 2. место (10.4 бодова)

– Боривоје Стојановић, студент Правног факултета, Ниш, 3. место (10.56 одова)

Ликовни рад

млађи узраст (од I до VI разреда основне школе):

– Маша Стојановић, ОШ „Ђура Јакишић“, Зајечар, 1. место (21,16 бодова)
– Јована Костадиновић, II3, ОШ „Стефан Немања“, Ниш , 1. место (21.16 бодова)
– Андријана Мицић, V1, ОШ „Свети Сава“, Сушица, Бадовац, 2. место (21.13 бодова)
– Михаела Варењи, V3, ОШ „Никола Тесла“, Нови Бановци, 3. место (20,4 бодова)

средњи узраст (од VII разреда основне школе до IV године средње школе):

– Смиљана Гавриловић, II2, Економско-трговинска школа „Књаз Милош“, Горњи Милановац, 1. место (16.3 бодова)
– Слађана Влатковић, VIII3, ОШ „Никола Вукићевић“, Сомбор, 2. место (16.1 бодова)
– Андријана Живојиновић, VIII2, ОШ „Миле Дубијевић“, Лајковац, 3. место (15.96 бодова)

Аматерска фотографија/ кратки филм / кампања

млађи узраст (од I до VI разреда основне школе):

– Ива Милошевић, Дина Гагић и Христина Коцић, III2, ОШ „Љупче Николић“, Алексинац, 1. место (15,6 бодова)

– Тамара Тепић, VI3, ОШ „Милош Црњански“, Жабаљ, 2. место (15.1 бодова)

– Андријана Павловић, Александар Газикаловић. Павле Гавриловић. Војислав Грбић, Драгана Граховац, Ђорђе Стевић. Урош Лекић. Михаило Ракић, Марија Нешковић, Милан Јаћимовски, Адем Мујчиновић, IV3, ОШ „Ђура Даничић“, Београд, 3. место (14.9)

средњи узраст (од 7. разреда основне школе до 4. године средње школе):

– Лазар Мијаиловић, Јелена Голубовић, Никола Ђурић, Тамара Марковић, Економско-трговинска школа, Сопот, 1. место (15,1 бодова)

– Одељење VII1 и Јована Здравковић, ОШ „Станимир Вељковић – Зеле“, Бојник, 1. место (15.1 бодова)

– Никола Цветковић, Филип Марковић, Андрија Радичковић, Вања Тасевски и Алекса Крстић, VIII разред, ОШ „Чегар“, Ниш, 2. место (13.83 бодова)

– Одељење VII3, ОШ „Ђура Јакшић“, Зајечар, 3. место (13.7 бодова)

– Немања Пејовић, Лана Живанов, Немања Радомировић, Марина Казан, Владана Арсић, Зорана Бркљач, Наташа Шумић, Славица Момчилов, III6, Школски центар „Никола Тесла“, Вршац, 3. место (13.7 бодова)

Слоган

млађи узраст (од 1. до 6. разреда основне школе):

– Урош Војновић V3, ОШ „Аврам Мразовић“, Сомбор, 1. место (16, 4 бодова)
– Виктор Лучић V2, ОШ „Аврам Мразовић“,Сомбор, 2. место (15,41 бодова)
– Стефан Галић V2, ОШ „Аврам Мразовић“,Сомбор, 3. место (14.81 бодова)

средњи узраст (од 7. разреда основне школе до 4. године средње школе):

– Тијана Петровић, VII2, ОШ „М.Ч. Чајка“, Трстеник, 1. место (16.4 бодова)

– Јован Бобић II1, Пољопривредна школа, Бачка Топола, 2. место (16.2 бодова)

– Маријана Вучковић VII3, ОШ „Аврам Мразовић“, Сомбор, 3. место (16.05 бодова)

студенти
– Биљана Марковић, Предејане, 2. година, Правни факултет Ниш, 1. место (16,88 бодова)

– Милош Дамјановић, Косовска Митровица, Филозофски факултет, 2. место (16.73 бодова)
– Марко Милошевић, Електронски факултет, Ниш, 3. место (14.38 бодова)

Посебне награде:

за фотографију: Ива Павловић, 1998. годиште, ОШ „Аврам Мразовић“, Сомбор

за анимацију: Стефан Гашић, II2, Хемијско-медицинска школа, Вршац

за видео кампању: VI1иVI2, ОШ „Дринка Павловић“, Београд

за плакат: Владимир Миљковић III2, Школа за уметничке занате, Шабац

за етичку поруку: Јована Јовановић, Јелена Кецман, Невена Максимовић и Немања Ђокић, Медицинска школа, Звездара, Београд

Специјална награда:

– Милица Ђурић, предшколски узраст, Нови Сад

(Напомена: Комисија за спровођење Конкурса донела је, на ванредном састанку од 6. децембра, Одлуку о измени одлуке о избору најбољег рада која је објављена у оквиру Записника о раду Комисије од 1. децембра 2011. године. Текст ове одлуке налази се на врху стране)