„Kad ne poštujemo pravila onda…“

Rezultati konkursa „Kad malo bolje razmislim“

 

LITERARNI RADOVI

Mlađi uzrast

1. mesto:

Aleksandar Prodanić, 6/1 OŠ Jovan Popović, Inđija

Broj bodova: 13,5

2. mesto:

Katarina Krainčanić, 2/1 OŠ Siniša Janić, Vlasotince

Broj bodova: 12, 5

3. mesto:

Miroslava Zdravković, 5.razred OŠ 20. oktobar, Novi Beograd

Broj bodova:12,33

 

Stariji uzrast

1. mesto:

Sara Milojević, 3/3 Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac

Broj bodova: 12

2. mesto:

Maša Nikodijević, 3/3 Ekonomsko-trgovinska škola Bor

Broj bodova: 11,5

3. mesto:

Leopoldina Đanić, 7/2 OŠ Petar Petrović Njegoš, Vrbas

Broj bodova 11,3

 

Studenti

1. mesto:

Vuk Vukašinović, Rudarsko-geološki fakultet Univerziteta u Beogradu

Broj bodova 12,33

2. mesto:

Sandra Trajković, Visoka škola za vaspitače strukovnih studija Gnjilane u Bujanovcu

Broj bodova: 11,5

3. mesto:

Milica Nešić, Pravni fakultet Univerziteta u Nišu

Broj bodova: 11,3

 

KRATKI FILM

Mlađi uzrast

1. mesto:

OŠ Ljupče Nikolić, Aleksinac; učesnici: Isidora Maljenović, Andrija Petković i Marta Živoinović

Broj bodova: 12,83

2. mesto:

OŠ Ljupče Nikolić, Aleksinac; učesnici: Dunja Stefanović, Sandra Stojilković i Lana Markovi

Broj bodova: 12,5

3. mesto:

OŠ Branko Radičević, Maradik; Filmska radionica i učenici petog razreda

Broj bodova: 12

 

Stariji uzrast

1. mesto:

OŠ Radovan Kovačević, Lece (sedmi i osmi razred); učesnici: Milica Milošević, Teodora Marković, Nikoleta Crnobrnja, Dragan Popadić,

Andrija Milosavljević, Teodora Todorović, Milica Šuković, Miloš Milošević, Milan

Milošević, Ljubomir Čanović, Bojana Ilić, Anđela Milosavljević, Tamara Čanović,

Miljana Lepović i Milan Veljković

Broj bodova: 14,5

2. mesto:

Škola primenjenih umetnosti Šabac (četvrti razred); učesnici: Nikola Glišić, Đorđe Arnautović, Miljana Ćirić, Slavoljub Ručnov,

Branislav Pavlović, Aleksandar Popović i Aleksandar Marković

Broj bodova: 13

3. mesto:

OŠ Žarko Zrenjanin, Kikinda (osmi razred)

Broj bodova: 11, 17

 

Studenti

Komisija je konstatovala da u ovoj uzrasnoj grupi za kategoriju kratki film nije stigao nijedan rad.

 

PREDAVANJE

1. mesto:

Slavica Erdeljanović

OŠ Sveti Sava Mladenovac

Broj bodova: 18

2. mesto:

Aleksandar Mijalković

OŠ Jovan Popović Inđija

Broj bodova 16,33

3. mesto:

Violeta Trajković

Ekonomsko-trgovinska škola, Bor

Broj bodova: 13,33