„Кад не поштујемо правила онда…“

Резултати конкурса „Кад мало боље размислим“

 

ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ

Млађи узраст

1. место:

Александар Проданић, 6/1 ОШ Јован Поповић, Инђија

Број бодова: 13,5

2. место:

Катарина Краинчaнић, 2/1 ОШ Синиша Јанић, Власотинце

Број бодова: 12, 5

3. место:

Мирослава Здравковић, 5.разред ОШ 20. октобар, Нови Београд

Број бодова:12,33

 

Старији узраст

1. место:

Сара Милојевић, 3/3 Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац

Број бодова: 12

2. место:

Маша Никодијевић, 3/3 Економско-трговинска школа Бор

Број бодова: 11,5

3. место:

Леополдина Ђанић, 7/2 ОШ Петар Петровић Његош, Врбас

Број бодова 11,3

 

Студенти

1. место:

Вук Вукашиновић, Рударско-геолошки факултет Универзитета у Београду

Број бодова 12,33

2. место:

Сандра Трајковић, Висока школа за васпитаче струковних студија Гњилане у Бујановцу

Број бодова: 11,5

3. место:

Милица Нешић, Правни факултет Универзитета у Нишу

Број бодова: 11,3

 

КРАТКИ ФИЛМ

Млађи узраст

1. место:

ОШ Љупче Николић, Алексинац; учесници: Исидора Маљеновић, Андрија Петковић и Марта Живоиновић

Број бодова: 12,83

2. место:

ОШ Љупче Николић, Алексинац; учесници: Дуња Стефановић, Сандра Стојилковић и Лана Маркови

Број бодова: 12,5

3. место:

ОШ Бранко Радичевић, Марадик; Филмска радионица и ученици петог разреда

Број бодова: 12

 

Старији узраст

1. место:

ОШ Радован Ковачевић, Леце (седми и осми разред); учесници: Милица Милошевић, Теодора Марковић, Николета Црнобрња, Драган Попадић,

Андрија Милосављевић, Теодора Тодоровић, Милица Шуковић, Милош Милошевић, Милан

Милошевић, Љубомир Чановић, Бојана Илић, Анђела Милосављевић, Тамара Чановић,

Миљана Леповић и Милан Вељковић

Број бодова: 14,5

2. место:

Школа примењених уметности Шабац (четврти разред); учесници: Никола Глишић, Ђорђе Арнаутовић, Миљана Ћирић, Славољуб Ручнов,

Бранислав Павловић, Александар Поповић и Александар Марковић

Број бодова: 13

3. место:

ОШ Жарко Зрењанин, Кикинда (осми разред)

Број бодова: 11, 17

 

Студенти

Комисија је констатовала да у овој узрасној групи за категорију кратки филм није стигао ниједан рад.

 

ПРЕДАВАЊЕ

1. место:

Славица Ердељановић

ОШ Свети Сава Младеновац

Број бодова: 18

2. место:

Александар Мијалковић

ОШ Јован Поповић Инђија

Број бодова 16,33

3. место:

Виолета Трајковић

Економско-трговинска школа, Бор

Број бодова: 13,33