„Кад мало боље размислим“

Резултати конкурса „Кад мало боље размислим“

ЛИКОВНИ РАД/ФОТОГРАФИЈА/ПЛАКАТ

Млађи узраст

1. место:
Анастасија Петрић 5/1
О.Ш. „Миле Дубљевић“, Лајковац
Број бодова: 14,17

2. место:
Анђела Трифуновић 6/1
О.Ш. „Миле Дубљевић“, Лајковац
Број бодова:14

3. место:
Милош Петковић 6/1
О.Ш. „Миле Дубљевић“, Лајковац
Број бодова: 13,33

Средњи узраст

1. место:
Бранислава Иличић 8/1
О.Ш. Миле Дубљевић, Лајковац
Број бодова: 13.83

2. место:
Петар Шљукић 2/5
Правно биротехничка школа „Димитрије Давидовић“, Земун
Број бодова: 12,33

3. место:
Јован Јовановић 8/1
ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац
Број бодова: 11,5

Посебна награда

1. место:
Младен Лукић, 4/2
Школа примењених уметности, Шабац
Број бодова: 15

2. место:
Анита Пилић 4
Школа примењених уметности, Шабац
Број бодова: 14,83

3. место:
Кристина Ковачевић 4/2
Школа примењених уметности, Шабац
Број бодова: 14,33

3. место:
Тамара Ковачевић 2/3
Школа примењених уметности, Шабац
Број бодова: 14,33

ЛИТЕРАРНИ РАД

Млађи узраст

1. место:
Ива Јовановић 6/4
ОШ Јован Цвијић, Смедерево
Број бодова: 15

1. место:
Миња Савић 6/4
ОШ Јован Цвијић, Смедерево
Број бодова: 15

2. место:
Алекса Гудељ 6. разред
О.Ш. „Чаки Лајош“, Бачка Топола
Број бодова:14,16

2. место:
Милован Кнежевић 6. разред
О.Ш. „Чаки Лајош“, Бачка Топола
Број бодова:14,16

3. место:
Ива Јеремић 6. разред
О.Ш. „Јован Цвијић“, Смедерево
број бодова 14


Средњи узраст

1. место
Стефана Стојковић 4/1
Медицинска школа “Др. Изабел Емсли Хатон”, Врање
Број бодова: 14,33

2. место
Љиљана Павловић 4. разред
Текстилно-технолошка и пољопривредна школа “Деспот Ђурађ”, Смедерево
Број бодова: 13,83

3. место
Лазар Николић
Гимназија „Свети Сава“, Београд
(Ученички дом Петар Драпшин)
Број бодова 13,66

3. место
Сабрина Војиновић 7/1
О.Ш. “Бранко Перић”, Рудна Глава
Број бодова: 13,66

3. место
Сања Савић 4/2
Економска школа „Нада Димић“, Земун
Број бодова: 13,66
Студенти


Студенти

1. место:
Ненад Обрадовић
Правни факултет Универзитета у Београду
Број бодова 14,66

2. место:
Катарина Јевремовић
Економски факултет Универзитета у Нишу
Број бодова: 12,66

3. место:
Немања Јовановић
Економски факултет Универзитета у Нишу
Број бодова: 12,16

 

КРАТКИ ФИЛМ

Млађи узраст

1. место:
О.Ш. “Радован Ковачевић“, Леце
Број бодова: 14.83
Учесници: Милица Милошевић, Теодора Марковић, Николета Црнобрња,
Анђела Милосављевић, Милица Шуковић, Андрија Милосављевић, Милан Милошевић

2. место:
О.Ш. „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац
Број бодова: 10,33
Учесници: Ивана Џонић, Љубиша Николић, Наташа Јовановић, Милица Џонић

3. место:
О.Ш. „Љупче Николић“, Алексинац
Број бодова: 9.5
Учесници: Марта Живојиновић, Исидора Маљеновић, Андрија Петковић

Средњи

1. место:
Школа примењених уметности, Шабац (3. разред)
Број бодова: 14.83
Учесници: Анђелка Радовановић, Миљана Ћирић, Радосав Милићевић,
Александар Марковић, Александар Поповић Бранислав Павловић

2. место:
Александар Радовановић
Техничка школа ГСП
Број бодова: 12,5

3. место:
Хемијско-прехрамбено-технолошка школа, Београд
Број бодова: 11.83
Учесници: Кристина Гарић, Михаела Гњидић, Марко Шиканић. Никола
Ивановић, Јелена Јарић. Немања Митровић, Илија Сибиновић.

ПРИПРЕМА ЧАСА

1. место:
Вукашин Б. Васић
Економска школа „Нада Димић“, Земун
бр. бодова: 20

2. место:
Тања Томић
О.Ш. “Миша Станојловић”, Свилеува, Коцељева
број бодова: 19,66

3. место:
Наташа Васић
О.Ш. „Змај Јова Јовановић“, Београд
Број бодова: 18,67