„Da li treba da budem hrabar da bih bio pošten?“


 

Kategorija: Literarni rad

 

I–IV razred osnovne škole

1. mesto
Mihajlo Dujikić, IV2
O.Š. “3. Oktobar”, Bor
Broj bodova: 13,83

2. mesto
Dunja Marija Miletić, IV razred
OŠ ”Dimitrije Todorović Kaplar”, Knjaževac
Broj bodova: 13,5

3. mesto
Učenici III razreda, OŠ ”Ivo Lola Ribar”, Skobalj
učiteljica Slađana Dobrota
Broj bodova: 12,83

 

V-VIII razred osnovne škole

1. mesto
Jovan Radosavljević, VI/3
OŠ ”Milovan Glišić”, Valjevo
Broj bodova: 14,16

2. mesto
Damjan Bekić, VI razred
OŠ ”Milan Đ. Milićević”, Beograd
Broj bodova: 13,83

2. mesto
Milica Plećaš, VIII/6
OŠ ”Milan Đ. Milićević”, Beograd
Broj bodova: 13,83

2. mesto
Jana Maslaković, VIII/2
OŠ “Dositej Obradović”, Niš
Broj bodova: 13,5

 

I-IV razred srednje škole

1. mesto
Marija Stolić I/9
Zemunska gimnazija, Zemun
Broj bodova: 13,33

2. mesto
Vukašin Petrović, III razred
Tehnička škola “15.maj”, Prokuplje
Broj bodova: 13

2. mesto
Aleksandra Radić, III/3
Ekonomsko-trgovinska škola, Bor
Broj bodova: 13

3. mesto
Ana Kasapu, I razred
Vazduhoplovna akademija, Beograd
Broj bodova: 12,66

3. mesto
Anđelija Anđelković, II/1
Tehnička škola “Nikola Tesla”, Medveđa
Broj bodova: 12,66

 

Studenti

1. mesto
Helena Himel, apsolvent istorije umetnosti
Filozofski fakultet u Beogradu
Broj bodova: 14,33

2. mesto
Afrodita Matić
Filozofski fakultet u Novom Sadu
Broj bodova: 13, 16

3. mesto
Mara Bukvić
Univerzitet u Beogradu
Broj bodova: 13

3. mesto
Enes Sijarić
student, Novi Pazar
Broj bodova: 13

 


 

Kategorija: kratki film

 

I–IV razred osnovne škole

1. mesto
Učenici II razreda OŠ ”Svetozar Marković”, Leskovac
nastavnik: Zoran Ilić
Broj bodova: 13,5

2. mesto
Đorđe Jovičić III razred i Filip Petković IV razred OŠ ”Moše Pijade”, Žagubica
nastavnik: Zvonimirka Jovičić
Broj bodova: 12,33

3. mesto
Vuk Milenković, Nemanja Marković, Sanja Vasilov i Ilija Živković, 4. razred
OŠ ”Jovan Jovanović Zmaj”, Aleksinački rudnik
Broj bodova: 11,83

 

V-VIII razred osnovne škole

1. mesto
Učenici 5. razreda OŠ ”Petar Kočić”, Temerin
Nastavnik: Maja Grković
Broj bodova: 12,33

2. mesto

Grupa učenika VIII-ih razreda
OŠ „Miloš Crnjanski“, Žabalj

Broj bodova: 11,83

3. mesto
Milica i Ivana Džonić, VII razred, Nataša Jovanović, VIII razred i Ljubiša Nikolić, VIII razred
OŠ “Dimitrije Todorović Kaplar” Knjaževac
Broj bodova: 11,66

 

I-IV razred srednje škole

1. mesto
Sara Kamarit, II/9
Peta beogradska gimnazija, Beograd
Broj bodova: 14

2. mesto
Amra Šabotić, Esma Bošnjak, Merisa Mekić, III i IV razred
Gimnazija Novi Pazar i Medicinska škola Novi Pazar
Broj bodova:12,83

3. mesto
Svetlana Ristić i Jelena Zdravković, II i III razred
ŠOSO ”11.oktobar”, Leskovac
Broj bodova: 10,66

 


 

Kategorija: Predavanje

1. mesto
Marina Praizović
OŠ ”Vladimir Nazor”, Beograd
Broj bodova: 16,83

2. mesto
Katarina Cvetković
Tehnička škola Trstenik i Medicinska škola u Kruševcu
broj bodova: 16

3. mesto
Vukašin Vasić
Ekonomska škola “Nada Dimić”, Zemun
Broj bodova: 15,5

3. mesto
Milan Stanković
OŠ ”Dobrinka Bogdanović”, Babušnica
Broj bodova: 15,5