Драган Митровић нови члан Одбора Агенције

Агенција поднела Извештај о раду за 2014. годину Народној скупштини
31/03/2015
Агенција објавила Мишљење о процени ризика корупције у Предлогу закона о инспекцијском надзору
01/04/2015

Драган Митровић нови члан Одбора Агенције

print

Znak Horizontalno CirilicaДанас, 1. априла 2015. године, почео је четворогодишњи мандат новом члану Одбора Агенције за борбу против корупције, Драгану Митровићу, кога је 20. марта 2015, на предлог Владе Србије, изабрала Народна скупштина. Истовремено, мандат је престао досадашњој чланици Одбора, Злати Ђорђевић.

Драган Митровић је професор Правног факултета Београдског универзитета.